درباره استانبول چه میدانید؟

 استانبول ، شهری جذاب که در دو قاره ساخته شده است و توسط تنگه بسفر به هم وصل شده است .تور استانبول نوروز99 با اوج ماندگار تجربه کنید.

شهر استانبول یکی از مقدس ترین شهرهای جهان به شمار می رود. تور نوروز استانبول،
شهری دو تکه میان آسیا و اروپا، نمایشی همیشگی از فرهنگ، سنت و تاریخ ترکیه
را در کنار زیبایی های امروزی اش اجرا م یکند.

استانبول یکی از بزرگترین شهرهای جهان است که می توانید یک شهر مدرن غربی را بهمراه یک شهر سنتی شرقی ببینید ، این یک گلدان ذوب بسیاری از تمدن ها و افراد مختلف است.

استانبول همچنین توسط اتحادیه اروپا به عنوان پایتخت فرهنگ اروپا در سال 2010 اعلام شد.بهترین قیمت تور استانبول نوروز 99 را از اوج ماندگار بخواهید.

بعد از وارد شدن به استانبول و از همان داخل فرودگاه آتاتورک شاید اولین چیزی
که توجه مسافران را جلب میکند، پرچمهای قرمز ترکیه است که از همه جا
آویزان هستند؛تور نوروز استانبول را برای سفر انتخاب کنید.

علاقه و تعصب ترک ها به ملیت و رهبرشان آتاتورک باعث شده
که شهر بزرگ استانبول همیشه در یک جشن ملی به نظر برسد. فرودگاه در
بیست کیلومتری غرب شهر واقع شده و تا مرکز شهر با تا کسی حدود نیم ساعت
فاصله دارد.

کرایه ی تا کسی نسبتاً گران است و میشود همین مسیر را با مترو،
اتوبوس یا تراموا هم طی کرد. بستگی به حال و حوصله و انتخاب خودتان دارد.
ایستگاه مترو از سالن اصلی فرودگاه ده دقیقه ای پیاد هروی دارد ولی بسیار راحت و
ارزان است، به شرطی که شما از آن آدم هایی نباشید که همه چیز را توی چمدان
با خودشان این طرف و آن طرف م یبرند.

تور نوروز 99 استانبول بهترین سفر برای شما است.

از زمان تأسیس بیزانس در قرن هفتم قبل از میلاد تا امروز ، استانبول همیشه نقش مهمی در تاریخ بشریت در این بخش از جهان داشته است.تورلحظه آخری استانبول نوروز 99 با پرواز ماهان است.

همه به خاطر موقعیت استراتژیک خود می خواستند این منطقه را به دست آورند. امپراتوریها در اینجا در خاکسترهای قبلی به دنیا آمدند.تور استانبول نوروز 99 با پرواز ترکیش تجربه کنید.

از زمان جمهوری در سال 1923 ، استانبول به رشد خود ادامه داد و امروز جمعیت خود را بیش از 14 میلیون نفر در این شهر پراکنده زندگی کرد.قیمت تور استانبول نوروز99 با اوج ماندگار تجربه کنید.

این باعث می شود استانبول به بزرگترین شهر ترکیه و یکی از بزرگترین شهرهای جهان تبدیل شود.پیش خرید تور استانبول نوروز 99 با اوج ماندگار.

تاریخ استانبول

مورخ پروكوپيوس كه به عنوان شهري احاطه شده توسط آبي پر آب توصيف شده است ، استانبول از جغرافيايي بديعي و ريشه هاي عميق در تاريخ برخوردار است.

با سابقه ای که به 8500 سال بر می گردد ، استانبول شهری باستانی است که همزمان مدرن و تازه است. دنیای کهن و مدرن ، اسلامی و مدیترانه ای در فضای جذاب خود با هم همزیست هستند. افق بارز برجسته شهر ، با ترکیبی از مناره های یادبود با آسمان خراش های مدرن ، شاید بهترین اثبات باشد.

ارزش جهانی برجسته استانبول در وحدت منحصر به فرد خود با سبک های متنوع معماری بسیاری از دوره ها و تمدن ها قرار دارد. قنات های رومی ، کلیساهای بیزانس ، برج های ونیزی ، کاخ های عثمانی ، ساختمان های مدرن و پلاک های معاصر زیبایی بی نظیری به این شهر می بخشند.

امپراتوری بیزانس

در حدود 660 سال قبل از میلاد مسیح با عنوان بیزانس در Sarayburnu تأسیس شد ، شهری که اکنون با نام استانبول شناخته می شود ، توسعه یافته و به یکی از مهمترین شهرهای تاریخ تبدیل شده است. هویت استانبول که توسط بیزانسی ها شکل گرفت.
امپراطوری عثمانی

هویت استانبول در زمان امپراتوری عثمانی شکل گرفت. همچنین استانبول در دوره عثمانی با فعالیتهای مهم ساختمانی تزئین شده بود.
نام استانبول

آیا می دانید؟ شهر استانبول نامهای مختلفی را تغییر داده است: آگوستا آنتونینا ، نوا روم ، بیزانتون ، بیزانس ، قسطنطنیه و سرانجام استانبول.

نام اول بیزانس لیگوس بود. بیزانتون ، لاتین شده به عنوان بیزانس ، نام آن پس از 667 سال قبل از میلاد بود. قسطنطنیه نامی بود که به زودی شهرت آن را به افتخار کنستانتین کبیر شهرت بیشتری یافت. قسطنطنیه نامی است که توسط آن شهر در جهان اسلام شناخته شد. استانبول نام مدرن ترکی است.